Журналісти дізналися, що українські політики Віктор Медведчук і його соратник Тарас Козак через підконтрольні структури заробляють в Росії на будівництві нового проекту. Відзначається, що компанія отримала підряд поза конкурсом і буде будувати канатну дорогу між РФ і Китаєм.

Про це повідомляє в своєму розслідуванні видання “Схеми”.

Відзначається, що Медведчук створив схему компаній-прокладок і отримав підряд на великий проект в Росії.

У справі також задіяна компанія нардепа Тараса Козака. Повідомляється, що Медведчук пов’язаний і з групою компанії “Регіон”.

Відзначається, що це компанія пов’язана з Сергієм Судариковим, який є близьким до олігарха Сєчіна.

При цьому сам Медведчук спростував дані про те, що його компанії беруть участь в будівництві канатної дороги на Амурі.

До цього повідомлялося, що вже кілька років Оксана Марченко володіє нафтовим бізнесом в Росії. Зараз стало відомо, що підприємство дружини Віктора Медведчука успішно постачає дизпаливо в тимчасово окупований Крим і США.

Раніше “Легітимний” зазначав наступне:

Медведчук вирішив зіграти ва-банк у “вакцино кейсі”, представивши себе як рятівник України від коронавірусу, якому не дала здійснити задумане українська влада. Лідер ОПЗЖ на ділі розуміє, що Міністерство охорони здоров’я не сертифікує виробництво “Супутника V”, оскільки досягнуто домовленості про постачання від західних партнерів.

У той же час Путіну він обіцяв, що зможе кулуарно “вирішити питання” (не без вигоди для себе), тому тепер політик намагається “зберегти обличчя” в світлі чергового провалу. Тому зараз на його каналах будуть активно розвивати мессендж про некомпетентність влади в боротьбі з вірусом, хоча ефективність вакцини викликає великий сумнів.

У телеграм-каналі Klymenko Time також не обійшли стороною цю тему.

Цікава історія – в ОПЗЖ вже прямо заявили, що домагатимуться організації виробництва російської вакцини “Супутник V” в Україні.

Акцентовано меседж озвучив Віктор Медведчук. Каже, 8 грудня він під час поїздки в Москву обговорив питання організації саме виробництва вакцини в Україні:

“… Ми заслухали підсумки роботи робочої групи і висновок, який був відповіддю на доручення президента Росії і можливості передачі технології на виробництво вакцини, сировини в вид клітинної лінії, для того, щоб це виробництво могло здійснюватися в Україні. Більш того, ми не тільки обговорювали цю тему теоретично, ми, природно, шукали виробничі майданчики. І знайшли підприємство “Біолік” в Харкові “.