Олександр Грановський один з багатьох народних обранців від "Блоку Петра Порошенко". Які цікаві факти спливли про одного Президента, читайте в матеріалі редакції Корупція.Інфо.

Журналісти популярного українського видання "Радіо свобода" провели власне розслідування і з'ясували, що Олександр є справжнім "павуком", адже в своїх руках тримає величезну кількість ниток, що ведуть до корупційних схем. На сьогоднішній день вдалося дізнатися про 8 елітних автомобілів, квартиру навпроти адміністрації Президента і навіть особняк в Конча-Заспі.

Популярне: "Пенсії підвищать і прив'яжуть до зарплати": Чого слід чекати українцям

Інтерес співробітників видання до політика привернув той факт, що в своїх деклараціях про доходи, він постійно вказував, що нерухомістю не володіє, так само як і автомобілями. Розслідування тривало майже два роки. Але нарешті з'явилися результати. Виявилося, що в електронних деклараціях вказана лише одна машина, тоді як інші просто записані на різних людей, наближених до Грановського.

Згідно з розслідуванням, люди, на яких оформлені елітні авто, просто не можуть дозволити собі таку розкіш. Так, журналісти опитали одного з "реальних" власників цього автомобіля. Чоловік навіть не пам'ятає, колипридбав собі такі засоби пересування і за яку ціну, що тільки підтверджує той факт, що він просто є власником в "документах", а ось в житті, на них дыйсно катається тільки депутат Порошенка.

– У вас були кошти на всі ці автівки?

– Так.

– Ми бачили, що ви розміщували своє резюме, шукали роботу водія.

– Це було у 2016 році. Потім із сім’єю ми вирішили продати земельні ділянки і зробити такий бізнес.

– Броньований «Мерседес» ​S-600 скільки коштує?

– Ви бачили, якого він року випуску? Йому майже 20 років.

– А броньований «Ленд Крузер» 2011 року?

– Я машини брав биті і їх відновлював.

– А скільки приблизно коштували ці автівки?

– Я не можу таке вам розказати. Ну навіщо вам?

– По 20 тисяч доларів?

– Ну трошки більше.

– По 30?

– Може, так. Я не пам’ятаю. Це коли було ще…

– Нещодавно, 2017 рік.

– Я забув.