Депутат Сколівської райради від “Батьківщини” вдарив жінку в обличчя. У прес-службі поліції Львівщини підтвердили інформацію про цей випадок, однак ким є потерпіла і деталі про неї не повідомляють. Відомо, що постраждала вже написала заяву до поліції, їй призначили судово-медичну експертизу.

Конфлікт трапився у вівторок, 4 серпня. Відео зняв і оприлюднив у Facebook 6 серпня очевидець Макс Мадоф.

На відео видно словесну перепалку Степана Цмоканича із невідомою жінкою біля будинку у місті Сколе. Депутат з голим торсом близько хвилини про щось сперечається із жінкою, а потім завдає їй удару в обличчя, після чого жінка падає на землю.

Після цього Степан Цмоканич напав і на чоловіка, який знімав конфлікт на камеру.

Степанові Цмоканичу 48 років. У 2014 році балатуваввся до Верховної Ради від ВО “Батьківщина”, однак не пройшов на виборах. Але у 2015 році він став депутатом Сколівської районної ради від ВО “Батьківщина”. Крім того він є керівником Сколівської організації цієї ж партії.

Працює Степан Цмоканич т.в.о. директора Сколівського військового лісгоспу. Окрім Степан Цмоканич є директором приватного підприємства “Карпатбуд-Сервіс”.

Правоохоронці відкрили на нього кримінальне провадження за статтею 125 ч.1, нанесення умисних легких тілесних ушкоджень. У разі доведення вини депутат заплатить 850 грн штрафу.

Також варто додати, що схожий випадок трапився вчора і на Тернопільщині. Про це у своєму телеграм каналі повідомив Ігор Мосійчук:

Голова Білецької ОТГ Тернопільської області Дмитро Малик якого було обрано від Блоку Петра Порошенка під час службової суперечки з розмаху кулаком в обличчя вдарив секретаря ради ОТГ Оксану Бачун.

В результаті жінку яка і так має слабке здоров’я госпіталізували до лікарні в Тернополі, на місці працює поліція…

Насилля відносно жінок неприпустиме в принципі а коли керівник органу місцевого самоврядування б’є в обличчя секретаря ради це взагалі дно дна!

Сподіваюся, що правоохоронці вірно кваліфікують цей злочин.

Водночас сподіваюся, що не дивлячись на порушення проти самого Петра Порошенка кримінального провадження за хуліганство він не буде покривати однопартійця. Відповідно чекаємо на засудження хуліганських дій Малика з боку керівника Тернопільської «Європейської солідарності» Степана Барни, народного депутата від ЄС Ірини Геращенко яка з трибуни завжди виступає на захист жінок від будь яких проявів насилля а також блаженнійшого Святослава верховного архієпископа Києво-Галицького, митрополита Київського УГКЦ адже чиновник-хуліган окрім всього старший брат в місцевому храмі.