Схоже, що ситуація з ранковим інцидентом набирає обертів. Якщо проаналізувати паніку росіян, то є ймовірність що знищено все і навіть більше, але ніхто не хоче підтверджувати цього.

Ескалація конфлікту між Україною та Росією набирає нових обертів, особливо після заяви держсекретаря США Ентоні Блінкена, щодо можливості використання українською армією американської зброї на території РФ. Це викликало реакцію в українського військового експерта Михайла Самуся, який надав свій коментар.

За словами Самуся, Україна вже проводить удари по території Росії, і дозвіл стосується лише американського озброєння. Він зауважив, що кожна зі сторін намагається відіграти роль миру, але насправді розмови про можливість ударів американською зброєю по території РФ свідчать про зростаючий рівень напруги.

«Ми вже завдаємо ударів по Росії. Дозвіл стосується лише американського озброєння. Кожна зі сторін вважає за потрібне наголосити, що вони проти ескалації і не хочуть нового конфлікту з Росією. Виявляють боягузтво» — зазначив Самусь.

Щодо можливих цілей ударів, експерт зазначив, що цілі можуть включати командні пункти, склади з боєприпасами, аеродроми та інші військові об’єкти. Водночас, він відмітив, що наразі Україна не проводить ударів по території Білорусі, проте в разі вторгнення військ Лукашенка ця територія також може стати об’єктом атак.

Таким чином, слова Блінкена та коментарі Михайла Самуся свідчать про загострення ситуації в регіоні та підтверджують готовність України до захисту своїх інтересів за допомогою міжнародної підтримки.