Перед чарівністю песиків встояти непросто, навіть коли ти – лідер Радикальної партії. Депутат Олег Ляшко полюбляє викладати милі світлини своєї зграї в соцмережі.

На його думку, собаки у сто разів кращі за людей, і нам є чому повчитися і в них, і в котів, і в биків із коровами.

Зірки Facebook Ляшка – це його Горішок, Іджи, Шахтарик, "терористка" Квітка та інші чотирилапі.

d6c59f7-liashko-dogs1
Ляшко хизується своєю зграєю в мережі 
Хоча тварин прийнято називати братами нашими меншими, депутат вважає їх, навпаки, старшими братами, з котрих людям варто брати приклад.

2a977af-liashko-dogs4
 На думку депутата, людям є чого повчитися в тварин
"Ви колись бачили собаку-наркомана, кота-алкоголіка чи бика, який б'є кохану корову?.. Натомість ви, певно, бачили, з якою ніжністю тварини ставляться до своєї малечі. Бачили, як вони вірні тим, хто про них дбає", – написав Ляшко 16-го серпня, в Міжнародний день захисту бездомних тварин.

28ee260-liashko-dogs6
 Горішок
"Серед людей собача вірність – риса надзвичайно рідкісна. Настільки ж рідкісна, як серед собак такі поширені серед людей, на жаль, підлість, зрада, невдячність…", – додав він.

a1e7505-liashko-dogs9
Ляшко і його собакопрайд
Також депутат пригадав історію збільшення своєї зграї.

"У березні 2011 року гуляв з ротвейлершою Іджи – нині гранд-дамою нашого собачого царства – і почув щенячий писк. Побачив зачуханого малюка, схожого на лисенятко. Забрав його з вулиці до себе в сім'ю і назвав Шахтариком на честь улюбленої футбольної команди", – поділився він.

79ccb3b-liashko-dogs7
 Гарне фото для якогось демотиватора
"Пройшло вже п'ять років – і жодного разу не шкодував. Бо вірніше друга, ніж дворняга, якому ти дав тепло і шматок м'яса з грудочкою каші – немає на всьому білому світі", – упевнений Ляшко.

008bc32-liashko-dogs2
Хто тут солоденький? Хто тут татків хлопчик?
Бульдога Горішка йому презентував колега, Андрій Лозовий. Як пояснив Ляшко, наступну вихованку, сучечку Квітку дворового походження він узяв "для балансу".

cdbf469-liashko-dogs10
 Ляшко і його Квітка
"Шкодить – страшне, хай Бог милує… Але вона вже рідна, і нікуди не дінешся, полюбили терористку. Перевиховаю. Принаймні, сподіваюсь…", – зазначив Ляшко.