Наші статті
Подобається

Любитель фекалій, хлопчик на побігеньках і замовник вбивств: Вся правда про скандального нардепа «радикала» Дмитра Лінько

15/04/2018     Автор: Ігор Нагорний
Любитель фекалій, хлопчик на побігеньках і замовник вбивств: Вся правда про скандального нардепа «радикала» Дмитра Лінько

З амбітним чоловіком пов'язана величезна кількість скандалів, але це не заважає йому продовжувати свою політичну діяльність. Що відомо про одного з найбільших провокаторів України, розбиралася редакція Корупція.Інфо.

Дмитро Володимирович Лінько народився в 1987 році в Кіровограді. Про юність майбутнього нардепа відомо дуже мало. Єдиний офіційний факт його дитинства – закінчення середньої школи №16. Дмитро стверджував, що отримав вищу освіту за спеціальністю геофізик, але чомусь незабаром сам забув в якому саме університеті він навчався.

Популярне: "Купила свиняче легке, розрізавши його …": Мережу шокувало те, що знайшла українка в м'ясі


Лінько зізнавався, що до того, як став депутатом, він знаходився в скандальній організації «Братство», а потім служив у міліцейському батальйоні «Шахтарськ». Вперше на телеекранах Дмитро з'явився в 2007 році. Хлопець прославився тим, що вилив ціле відро фекалій на активіста Валерія Каурова.

Вся діяльність в «Братстві» обмежувалася нескінченними провокаціями. Так в 2008 році він був організатором і учасником скандального «маршу УПА», який був задуманий як виступ радикалів. Люди озброєні фанерними щитами і кийками намагалися спровокувати міліцію.

У 2009 році Лінько помітили на акції, під час якої він спалював прапори різних політичних сил. А вже в березні цього ж року, йому приписували побиття головного редактора інтернет-видання «ПРОЗА».

Дмитро Лінько підійшов і плюнув мені в обличчя. Тоді на цьому весь інцидент закінчився. Минуло десять днів, і я повинен був зустрітися з журналістом, дати коментар. Зустріч відбулася біля Оперного театру, де, буквально через хвилину, з'явився цей молодий чоловік. Він досить чемно запитав мене: "Ви чи Анатолій Ульянов?". Я відповів. Після чого він плюнув мені в обличчя. Цим не закінчилося – він почав мене бити.

Причому через кілька годин після пригоди «Братство» похвалився виконаною роботою на своєму офіційному сайті.

У 2014 році Лінько стає активним патріотом і часто з'являється на Євромайдані. Після початку АТО він вирішує відправитися в батальйон «Азов», але його з невідомих причин переводять в «Шахтарськ», створення
якого приписують кримінальному авторитету Руслану Онищенко. Повоював Дмитро не довго, адже вже в жовтні батальйон розформував сам Аваков через заяви про мародерство, грабежі і зґвалтування. Багатьох учасників заарештували і засудили до тривалого ув'язнення. Самого Дмитра звинувачували у викраденні п'ятьох мешканців Запоріжжя. Але про Лінько швидко забули.

У тому ж місяці Дмитро стає нардепом від радикальної партії Олега Ляшка. Але на цьому його скандальна історія не закінчується. Уже в 2014 році разом з Мосійчуком та Лозовим він погрожує судді і завдає йому тілесних ушкодженнь. У 2015 з тією ж командою здійснює хуліганські дії до працівників Коцюбинської селищної ради. За ці дії з Мосійчука зняли депутатську недоторканність, а про Лінько знову всі забули.

На початку вересня 2016 пролунало ще одне скандальне звинувачення на адресу нардепа. На цей раз його звинуватили в організації вбивства. Тоді, під час рейдерського захоплення, молодого охоронця ТОВ «Хімкас» застрелили невідомі. Підозрюваний у вбивстві розповідав, що накази віддавав саме Лінько.

Не менш цікаві й доходи нардепа. З 2013 по 2015 рік чоловік вказував тільки депутатську зарплату, яка склала за весь цей час 128 тисяч гривень. І все б нічого, але за цей час у нього з'являється автомобіль Peugeot 407, а у його матері квартира в Києві вартістю понад 2,5 мільйона гривень, при тому, що дохід жінки не перевищує 40 тисяч гривень. Також у нього несподівано з'явилася і готівка понад 600 тисяч гривень.

Зараз Лінько продовжує свою роботу у Верховній Раді. Нещодавно в Мережі з'явилися знімки того, як депутат виконує роль хлопчика на побігеньках, розставляючи картки для голосування відсутніх колег, а потім і голосуючи замість них.