За повідомленням української сторони Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін (СЦКК), 5 січня, на КПВВ «Станиця Луганська» та «Майорськ» в очікуванні переходу померли двоє літніх людей – чоловік та жінка.

Про це повідомляє Народна правда, із посиланням на прес-центр ООС.

Зокрема в сервісній зоні на КПВВ «Станиця Луганська», о 9:45, під час оформлення документів на перехід до підконтрольних владі України районів, знепритомнів 65-річний чоловік, який щойно підійшов до КПВВ.

Українські прикордонники викликали медика з Червоного Хреста та “швидку”, але лікарі лише констатували смерть чоловіка. За попереднім діагнозом, пенсіонер загинув від зупинки серця.

Того ж дня, об 11:00, на КПВВ «Майорськ», після прибуття з боку тимчасово непідконтрольної владі України території, 79-річна жінка звернулася до українських прикордонників із скаргами на погане самопочуття. До неї терміново прибули медики, які намагалися реанімувати жінку, але вона померла.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

“Українська сторона СЦКК заявляє, що штучне створення довгих черг та неорганізованості в роботі КПВВ в холодну пору року з боку російсько-окупаційних військ вкотре наражає на небезпеку мирне населення, серед яких, переважно люди похилого віку”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що літні люди їздять через КПВВ за пенсіями та іншими соцвиплатами, однак через окупантів цей шлях іноді завершується трагічно.