Мы устали, мы выходим! Ультиматум Путіну – окупанти прозріли: ВИВЕСТИ ВІЙСЬКА! Диктатора відкачують

Політолог Андрій Піонтковський висловив власну думку на рахунок того, що у лавах російських силовиків уже давно розуміють марність цієї війни..

«Мої висновки ґрунтуються на думці, яку я багато разів висловлював раніше: найнебезпечнішим для Путіна є те, що значні гравці, багато силовиків, наприклад, розуміють, що війну програно. Відхід Китаю – це дуже важливий чинник. А крім того, ще є ситуація на Близькому Сході. Мені здається, що там Ізраїль і США готуються до спільної атаки на «Хезболлу» та Іран, недарма там вештаються дві авіаносні групи США. І от, якщо буде вибито ще одного союзника Путіна – Іран, це обвалить позиції Путіна всередині», – зазначив політолог.

Політолог зазначає, що ми недооцінили сенс заколоту Пригожина. Він звернув увагу, що останні виступи Євгена Пригожина були анти воєнними.

«Пригожин виступав не проти Шойгу та Герасимова. Останні його виступи були абсолютно антивоєнними: «Не ми придумали цю дурну війну». А в останній день він взагалі говорив, що 24 лютого жодної загрози не було Донбасу від НАТО», – зазначив він.

У той же час Піонтковський підкреслив той факт, що справа не у ватажку ПВК Пригожині, адже його підтримували вельми авторитетні російські військові.

«Ніхто з них – ані контррозвідка ФСБ, ані ГРУ Міноборони не виконали наказ Путіна зранку 26-го про знищення Пригожина. Це означає, що серед дуже багатьох силовиків розуміння марності цієї війни давно назріло. І ці люди, справа не в тому, що вони проти війни, проти вбивств, вони думають про більш серйозні для себе речі. Зокрема, як зберегти владу», – сказав політолог.

Звернемо увагу, раніше військовий експерт, керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко поінформував, що розвалить силу армії РФ.

Крім того, він зазначив, що зараз потрібно максимально тиснути на ворога. Російські загарбники самі повстануть, коли будуть бачити масові втрати в армії РФ.

Мусієнко зазначив, що українські військові завдають російському окупаційному війську великих втрат як в особовому складі, так і у військовій техніці та боєприпасах. Оскільки у країни-агресорки Росії не вистачає танків і бронетехніки, то вона вирішує свої проблеми за допомогою живої сили. Україна зараз повинна працювати над тим, щоб такий момент настав якомога швидше.

«Якщо у Росії на певній ділянці фронту не вистачає танків і бронетехніки, вона вирішує свої проблеми за допомогою живої сили. Вона зазнаватиме все більше втрат, що певним чином позначиться на настроях у її військах. Серед військових почнуться розмови щодо нестачі танків та артилерії, а також щодо того, чому їх кидають у такі бої», – зазначив Мусієнко.

За словами експерта, російські окупанти регулярно дізнаються про успішні удари української армії по їхніх складах з боєприпасами та особовому складу. І це не може не позначатися на психологічному стані ворогів.

«Наприклад, десь під Авдіївкою, Куп’янськом або Лиманом один із підрозділів поскаржиться на те, що немає ротації і не підвозять боєкомплект. У відповідь їм скажуть: по одному складу на окупованій території прилетіла ракета з HIMARS, по іншому – ракета Storm Shadow. А ще глибше, на території Росії, підірвали залізницю, зійшов із рейок поїзд і також прилетіло по складу. Це психологічний тиск, і в один момент він спрацює. Треба працювати над тим, щоб такий момент настав. Потрібно максимально тиснути на ворога», – підсумував Мусієнко.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна може переламати хід війни, і назвав спосіб. Обсягів зброї, які Україна наразі виробляє, недостатньо для того, щоб переломити хід війни з агресоркою Росією.