Колишній прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк схоже всерйоз вирішив повернутися в активну політику. Особливо після чуток, що його можуть призначити знову на посаду глави Кабміну.

Так Арсеній Петрович створив свій телеграм-канал і активно його рекламує в Мережі.

Але не всім до душі такий рух Яценюка. Ось що пише “Клименко-Тайм” з цього приводу.

“Яценюк дуже хоче отримати собі побільше підписників в Telegram. На розкрутку і рекламу через Facebook і Instagram, сумарно на вже 18 кампаній, вкинуті вже ДУЖЕ великі гроші, але результат – незрівнянно мізерний.

Яценюк українцям вже давно і стабільно нецікавий і не потрібен. Перефразовуючи відому приказку – старого кролика не навчиш новим трюкам.

До речі, забавно, що в Telegram пости Яценюка репостить, серед іншого, канал, пов’язаний з Гройсманом. На сьогодні Яценюк і Гройсман, як відомо, в одному човні, парус якого наповнюють медіа-ресурси Ахметова. Як вам такий тандем у владі на майбутнє? Цих людей олігарх, очевидно, дуже хоче поставити на керівні пости. Чи варто після цього вважати збігом, що в останні тижні два екс-прем’єра наполегливо миготять в результатах опитувань з непоганими цифрами? “.

Відзначимо, що навряд чи Зеленський дозволить повернутися, та ще й на посаді прем’єра людині, рейтинг якого нижче плінтуса. Навіщо президенту так себе підставляти?