Сьогодні, 28 серпня, президент України Володимир Зеленський в конгресного-виставковому центрі “Парковий” зустрічався з фракцією “Слуги народу”. Зустріч почалася о 16:00. На місці чергував один бусик з кортежу Зеленського, який припаркувався на задньому дворі.

За результатами зустрічі журналістам нічого конкретного не сказали. Більшість представників терміново роз’їхалися по своїх справах.

Судячи по паперах, які були в руках у представника Зеленського на зустрічі обговорювали ряд тем: зміни в митний кодекс, інвестиційний клімат, зміна будівельних норм, стан доріг, підтримку кінематографа, держслужбу, удосконалення системи ProZorro.

Окремо обговорювали скорочення народних депутатів Верховної Ради до 300 осіб, призначення силовиків, прогули і реєстрацію в Раді, законодавчий спам та інше.

О 18:24 серед журналістів заговорили про те, що президент Володимир Зеленський також покинув місце зустрічі. Хоч бус все ще стояв на парковці. Однак вже без супроводу.

За підсумками зустрічі виступив заступник керівника Офісу Президента України Юрій Костюк. Він зазначив, що в даний момент йде конкурс на посаду глави МВС і президент розглядає чотири варіанти. А ось думки однопартійців про персону Авакова на посаді глави МВС розділилися.

У багатьох народних обранців на піджаках замість депутатських значків у вигляді герба красувалися зелені значки з написом “Слуга народу”.

Відомо, що зустріч проходила без телефонів в закритому режимі.