ЗСУ завдали удару по базі окупантів в Гаврилівці, Каланчацького району, Херсонської області, де було до 1000 військових – повідомляють про десятки загиблих, в тому числі офіцерів.

Про це пише український військовий журналіст Андрій Цаплієнко та Telegram-канал «Миколаївський Ваньок», а також низка українських ЗМІ.

“У Херсонській області сьогодні стався аналог Макіївського випускничка. дехто міг прокинутися в Каланчацькому районі о 5-й ранку від сильних вибухів. У деяких селах вдалині від місця прильоту відчинилися вікна й двері. А все тому, що були прильоти по розташуваннях росіян у н. п. Гаврилівка Друга”, – вказано в повідомленні.

Зазначається, що все почалося з того, що прямо в Новий рік 1 січня РФ почала туди переміщати сили своєї оборони.

“404 мсп Тер (це такий собі аналог нашої ТрО, насправді збірна солянка). Перемістилися вони всі дружно до гуртожитку заводу “Таврида” в кількості до 1000 осіб. На території залишили “Гради” і невдовзі мали висуватися ближче до лінії фронту. Але щось пішло не так, і сьогодні з 6 ранку до 16:00 довелося розгрібати завали”, – йдеться в повідомленні.

Також паблік пише: щонайменше 100 російських солдатів із пораненнями привезли до лікарні до іншого населеного пункту. Їх завантажили у три КамАЗи. Крім того, зазначається, що загинуло щонайменше 20 офіцерів, а решту військових РФ поки що вважають безвісти зниклими. Територія на цей момент оточена.

“Сам будинок серйозно постраждав, видно, що немає ні даху, ні стін (у деяких місцях). Із самого населеного пункту вони вийшли, залишили тільки тих, які прикривають саму оточену територію, оскільки, найімовірніше, завтра знову розгрібатимуть завали, або сьогодні вночі. Не хочуть рознесення по всіх каналах цієї інформації (як було з Макіївкою), тому що ураження було серйозним, причому в тому квадраті стоїть ще й славна російська ППО, яка явно не врятувала кілька сотень (?) солдатів від смерті”, – пише автор каналу.

Крім цього, є інформація, що тіла окупантів спалюватимуть.