І знову у яблучко, розпочав свій допис Семен Семенченко, коментуючи слова Ігоря Мегери.

Жалко деда, нудить від чергових гастролей «подружжя сивочолих гетьманів», сумно від оплесків тисяч рагулів на тлі цього ганебного трешу, написав Семенченко, коментуючи допис Ігоря, в якому йдеться:

На цьому фото прекрасно все.

Сімейство сивочолого відкопало задля власного піару 90-річного діда-дисидента, на якого їм завжди були плювати і якому вони за всі ці роки нічим не помогли. Діда примусили на камеру цілувати руки вельможній гетьманессі. І всю цю композицію увінчав торт Рошен, куди ж без нього, це ж те шо більше всього мріє отримати дід.

Дуже убоге шапіто, але рогулям подобається.

Також, стало відомо, що П’ятий президент України Петро Порошенко шантажував Ігоря Суркіса з метою примусити його віддати частку в телеканалі “1+1”. Про це йдеться в блозі кандидата історичних наук і політичного аналітика Валентина Гайдая, розміщеному на сайті “ГОРДОН”.

Наводимо його текст дослівно:

У середині січня 2020 року в українських ЗМІ з’явилася інформація про те, що Ігор Суркіс і шість англійських компаній подали позов проти Петра Порошенка та Валерії Гонтаревої до Високого суду Лондона.

ЗМІ тоді розкривали загальні деталі цього позову. Зокрема, версію про суть позову Суркіса до Порошенка озвучило видання “Дзеркало тижня” у статті “Атакують Суркіси, Коломойський – у півзахисті, на воротах – Порошенко” від 16 січня 2020 року. Нібито ще 2015 року Порошенко запропонував Ігореві Суркісу продати його частину в телеканалі “1+1”, дійшли згоди, погодили договір. Однак до березня 2016 року всі перемовини фактично зупинили. А у грудні того самого 2016 року провели націоналізацію “ПриватБанку” та поновили перемовини. Тільки тепер уже Порошенко хотів купити в Ігоря Суркіса його частину не за свої, а за їхні гроші.

Остання пропозиція потребує окремого пояснення. Річ у тім, що у процесі націоналізації “ПриватБанку” НБУ занулив і перевів у капітал банку низку депозитів фізичних і юридичних осіб, визнаних НБУ такими, які пов’язані із “ПриватБанком”. У цей список потрапили окремі члени родини Суркісів, а також англійських компаній, наближених до родини, у яких були депозити в кіпрській філії “ПриватБанку” (тут буде доречно нагадати, що визнання пов’язаності відбувалося із грубим порушенням закону, у ручному режимі).

Тож, за твердженням джерела видання “Дзеркало тижня”, саме кіпрськими грошима Суркісів Порошенко хотів розплатитися з ними за їхню частку у “плюсах”. Ви нам частку, а ми вам повернемо з уже державного банку ваші-наші гроші. Пропозицію президент-покупець озвучував не особисто, а устами Олександра Грановського.

Але повернімося все ж до позову Ігоря Суркіса до англійського суду. Безумовно, усіх деталей зараз ми не бачимо. Однак одне я знаю точно. Це англійський суд, і там все гранично серйозно – за наклеп і лжесвідчення передбачено сувору відповідальність, аж до кримінальної. Можна дістати реальний тюремний строк, якщо збрехав під присягою.

А що ж наш п’ятий президент?! Як він коментує цю ситуацію?!

“Він категорично відкидає звинувачення, поширювані у ЗМІ, і вважає “позов” цілковито безпідставним. Інформацію про “позов”, імовірно, поширили у ЗМІ з ініціативи колишніх власників “ПриватБанку”. Цілком імовірно, що чи не єдиним мотивом подати “позов” проти Порошенка є намір підірвати позиції державного банку у справі проти колишніх власників, яку зараз розглядає Високий суд правосуддя в Лондоні”, – відповіли в партії стосовно претензій Суркіса до її лідера.

Чи варто вірити представникам Порошенка?! Нехай кожен сам для себе зробить висновок.
Не сумніваюся, Ігореві Суркісу вдасться вивести на чисту воду Петра Порошенка. Цинічно брехати, як він це робив останніми роками, в англійському суді не вийде. Якщо, звісно, Порошенко не хоче оцінити комфорт англійських в’язниць.

І знову у ? .Жалко деда, нудить від чергових гастролей «подружжя сивочолих гетьманів», сумно від оплесків тисяч рагулів на тлі цього ганебного трешу…

Опубликовано Семеном Семенченко Понедельник, 7 сентября 2020 г.