Для росіян небезпечно триматися до останнього військового у Херсоні в умовах можливого оточення та перерізання всіх шляхів

Про це в ефірі Еспресо заявив майор ЗСУ Роман Ковальов.

“Що стосується напівруйнації мостів і шляхів. Мені здається, що це завдання Генштабу і я цілком його підтримую – спробувати змусити росіян самих залишити Херсон, а згодом і Херсонську область. Зробити для них такі умови. Слабке місце РФ і так було завжди, зараз воно особливо гостре – питання логістики. Саме в ці больові  точки намагається бити Генеральний штаб”, – сказав він.

Військовий висловив сподівання, що у ЗСУ вийде примусити росіян залишити Херсон.

“Нам би дуже не хотілось штурмувати місто, розуміючи, що там мешкають наші співгромадяни. Для росіян небезпечно триматися до останнього військового в умовах можливого оточення та перерізання всіх шляхів. Я сподіваюсь, що одного дня вони залишать це місто і воно нам дістанеться без вуличних боїв”, – підсумував Ковальов.

Нагадаємо, що Антонівський міст у Херсоні має важливе стратегічне значення для Росії. По ньому йде постачання озброєння, а у разі контрнаступу України російські війська можуть по ньому відступити.

Збройні сили України вже декілька разів вдарили по Антоновському мосту, який з’єднує окупований Росією Херсон з районами Херсонської області на лівому березі Дніпра, що прилягають до окупованого Криму.  Ще після першого удару, радник голови Херсонської ОВ Сергій Хлань повідомив, що основною метою була база російських окупантів біля Антонівського мосту.