Співачка-трансгендер Зіанджа, до зміни статі відома як Борис Апрель, звинуватила студію "Квартал 95" в гомофобії і цькуванні. Причиною став нещодавній випуск "Ліги сміху".

Там її фото помістили на постер фільму "Я, ти, він, вона" з Володимиром Зеленським та Надею Дорофеєвої в головних ролях, замінивши слово "вона" на "воно". В ефірі шоу також висміяли операцію Зіанджі зі зміни статі.

Співачка відреагувала на це на своїй сторінці в соцмережі, де звернулася до акторів і самого Зеленського. "Якщо так ставляться до мене, значить так ставляться до всіх представників ЛГБТ +! А для мене це неприпустимо. На даному етапі можна забути про Європу і" хоча б нормальному рівні життя ", – написала виконавиця.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

"Гомофобія і трансофобії в Україні знаходяться в самому розквіті сил! Тобі повинно бути за це соромно! Президент? Ні! Спасибі, наступний", – звернулася Зіанджа до Зеленського.

"До речі, артисти, які продовжують ходити на подібні заходи! Ви правда думаєте, що посміявшись над представниками ЛГБТ + (тим самим популяризуючи гомофобію і ненависть), у вас коли-небудь зможе відбутися кар'єра в Європі або Америці? Розвантажувати валізи!", – написала Зіанджа.