Артистка "Дизель Шоу" Яна Глущенко написала зворушливий пост про трагедію в колективі.

Зокрема, Глущенко розповіла про загиблу Марину Поплавську. Відповідний запис артистка опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

"Я довго мовчала, бо не знала, що писати. Шок, страх, горе. Наша Марі (вона ніколи не любила, коли Її називають по-батькові), наша Маріанна, моя маленька… Вона завжди була нашою наставницею, мудрою, доброю і дуже вразливою душею", – йдеться в повідомленні.

"У нас із нею були свої особливі відносини, моя Музя (так я її називала), зіграла велику роль у моїх особистих стосунках, за що я їй дуже вдячна. Маріша завжди любила гумор, вирази з її вуст можна було записувати на цитати!" – додала Глущенко.

Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона

"Ти завжди нас мірила, мудро міркувала і їла багато шоколаду (звичайно ж чорного, там же менше калорій). З тобою у нас найтепліші і добрі спогади. Я знаю, Музя, ти не хочеш, щоб ми плакали, ти завжди любила сарказм, отже твої тонометри в хороших руках! Шалено любимо тебе, дівчинко наша! Ми і весь світ! Спи, сонечко, а ми будемо намагатися і далі тебе тільки радувати. Люблю, Лялюня", – написала артистка.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Я долго молчала, так как не знала, что писать. Шок, страх, горе. Наша Мари(она никогда не любила, когда Ее называли по отчеству), наша Марианна, моя малышка…Она всегда была нашей наставницей, мудрой, доброй и очень ранимой душой. У нас с ней были свои особые отношения, моя Музя(так я Ее называла), сыграла большую роль в моих личных отношениях, чему я ей очень благодарна. Мариша всегда любила юмор, выражения из ее уст можно было записывать на цитаты! Ты всегда нас мерила, мудро рассуждала и ела много шоколада(конечно же чёрного, там же меньше калорий). С тобой у нас самые тёплые и добрые воспоминания. Я знаю, Музя, ты не хочешь что бы мы плакали, ты всегда любила сарказм, так что твои танометры в хороших руках!Безумно любим тебя, девочка наша!Мы и весь мир! Спи ,солнышко, а мы постараемся и дальше тебя только радовать. Люблю, Лялюня❤️

Публикация от Яна Глущенко (@yamo4ka)