Порошенко/Медведчук – філігранно, розпочав свій допис у Фейсбук, Анатолій Гриценко, подаємо його слова в оригіналі:

Згадаймо листопад-грудень минулого року: Порошенко переписує на старшого сина аграрний бізнес, шоколадний бізнес, далі банк… На сина, який ніколи тим бізнесом не займався і хисту підприємницького не має. Навіщо?

Я тоді в цих ігрищах побачив лише одну причину – страх Порошенка: щоб коли раптом садитимуть, то хоча би бізнес не конфіскували. Тепер бачу, що Порошенка я недооцінив, він далі дивився. А може, ще й друг/партнер Медведчук, знаючи наміри Путіна, завчасно підказав: щоб коли Путін раптом включить Порошенка до санкційного списку, то щоб на бізнес у Росії це не вплинуло, на сина ж санкцій не наклали) Філігранна гра в чотири руки, погодьтеся?

P.S. А тепер порохоботи – налітайте! Єдине, для тих хто не знає, попереджу: Вашого патрона з його російським бізнесом упродовж всієї війни лише до списку включили і лише зараз, а по мені вже давно в Росії карну справу відкрито, судом заарештовано заочно, в міжнародний розшук оголошено, «слідство» проведено, до суду передано і вже судами двох рівнів винесено вирок, що набрав сили – 6 років тюрми за двома статтями про тероризм! Тож обережніше зі звинуваченнями тіпа «працюю на Кремль», добре?

Порошенко/Медведчук – філігранно!

Згадаймо листопад-грудень минулого року: Порошенко переписує на старшого сина…

Опубликовано Анатолій Гриценко Суббота, 5 сентября 2020 г.

В свою чергу, на своїй сторінці у Фейсбук, Семен Семенченко пише:

Як людина яка потрапила в попередній список «санкцій РФ» повідомляю що це – повна хрень. Для чого потрібні «санкційні списки РФ»?

– Для внутрішньої пропаганди РФ – типу ми теж можемо накладати санкції, не гірше ніж США і ЄС.
– Допомога своїм сателітам в Україні – перед місцевими виборами таким «тисну руку, обіймаю, спасибі велике» як наприклад Порошенку. Це типу сертифіката від Путіна що він «патріот». Пас.

Зазвичай половина списку додається туди для камуфляжу (типу мене в попередніх і якихось ще людей у списку обновленному) щоб особи з пункту «2» не сильно кидалися в очі всередині України. Але це «нi про що». «Санкцій РФ» означають «заморожування безготівкових грошових коштів, бездокументарних цінних паперів і майна на території РФ, а також заборона на виведення капіталу за межі РФ». НI про що.

Тому, коли під час виборчої компанії стада баранiв будуть мукати «санкції РФ = патріот» просто задайте питання – «а чим ці санкції загрожують цим патріотам»? і “звідки у патріотів цінні папери та рахункi на території країни агресора”?

Як людина яка потрапила в попередній список «санкцій РФ» повідомляю що це – повна хрень. Для чого потрібні «санкційні…

Опубликовано Семеном Семенченко Пятница, 4 сентября 2020 г.