У Мережі з’явилася нова порція листування народного депутата України Богдана Яременка з жінками під час засідань Верховної Ради.

Фотографії з екраном телефону, який нібито належить Яременку, опублікувало видання “Букви”.

Журналісти запевняють, що кілька листувань депутата з жінками зафіксували за останні два дні (29 і 30 жовтня), хоча, за їхніми словами, подібне вони спостерігали ще у вересні.

Так, в одному з листувань Яременко погоджує зустріч з дівчиною на найближчі дні, в іншому цікавиться, який алкоголь полюбляє його співрозмовниця.

Користувач Facebook, яка була підписана як Ганна Степаницька, надіслала депутату свою фотографію і похвалилася, що купила “комбез”. На це Яременко відповів “Непогано”, і сказав, що її “треба більше леді робити”.

Також депутат листувався з жінкою на ім’я Галина. Вона переповідала, як до неї піднятися до квартиру, потім зі смайликами бажала доброго дня. Ще в одному повідомленні жінка попросила у Яременка 10 тисяч доларів на купівлю квартири, на що депутат відповів, що це значно вище його можливостей.

Ще журналісти зафіксували, що нардеп листувався з 18–річною дівчиною. Він цікавився, “скільки їй потрібно грошей на місяць”.

Нагадаємо, Богдан Яременко попався на листуванні з повією, з якою домовлявся про зустріч, і все це відбувалося просто в залі під час пленарного засідання. На фото видно, як Яременко, не відриваючи пальця від кнопки для голосувань, листувався з 32-річною Аліною, яку питав про умови зустрічі. Жінка виклала свої розцінки та описала, які секс-послуги пропонує, а на які має табу. Сам нардеп потім заявив, що скандал організував він сам.

Ввечері Яременко видалив у фейсбук свій допис, в якому хвалився ідеєю фейкової переписки, та написав новий, в якому вибачився перед усіма – від дружини до президента.