Артисти студії "Квартал 95" Євген Кошовий і Степан Казанін публічно висміяли підозрюваних в отруєнні екс-шпигуна ГРУ Сергія Скрипаля Олександра Петрова і Руслана Боширова, який насправді є агентом ГРУ Анатолієм Чепігою.

Так, артисти в жартівливій формі описали реакцію Петрова і Боширова після того, як їм висунули підозру у замаху на вбивство, також висміявши їхню сексуальну орієнтацію і абсурдність свідчень. Ролик із виступом артистів "Кварталу" опублікований на YouTube .

"Бизнесмены средней руки, и в туризме мы — новички. Но из всей британской красы, по душе нам шпиль и часы", — співається у пісні з натяком на раніше озвучені свідчення отруйників Скрипаля щодо того, що у Солсбері вони приїхали просто "подивитися на шпиль".

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання


"Мы летает только вдвоем, и в одном отеле живем. В "одноместном" ночуем не зря — исключительно ради "шпиля". Мы ж не "такие"? Да, Боширов?" — продовжили коміки, також у пісні додавши:

"Нам повезет, и нас посадят. На шпиль посадят? — Как "попрет",— натякнули на нетрадиційну орієнтацію отруйників, яку раніше також активно висміювали у мережі.

Зазначимо, раніше отруйників Скрипаля також висміяв російський комік Семен Слєпаков, написавши вульгарну пісню "О Солсберецком шпиле". Однак незабаром ролик із композицією був видалений з мережі, а сам Слєпаков зазначив, що "стався витік даних", оскільки він не збирався публічно презентовувати свій хіт.