Уряд України планує до кінця року підвищити мінімальну заробітну плату. Про це 14 червня віце-прем'єр-міністр Павло Розенко заявив у ефірі телеканала "Прямий", передає Корупція.Інфо                  

"Коли ми говоримо про те, що в цьому році буде чи не буде підвищення мінімальної заробітної плати, я все-таки оптиміст. Я переконаний, що ініціатива, яку проголосили все таки не політичні сили, а президент України Петро Порошенко, як мінімум, підняти до 4200 грн, буде реалізовано. Ми зробимо цей крок", – запевнив він.

Розенко наголосив, що Кабінет Міністрів "ніколи не буде гратися в популізм".

"Ми не будемо для цього друкувати фантики Національного банку України, як раніше це робилося, коли колишні керівники піднімали перед виборами заробітні плати, а потім це переростало в інфляцію. Ми будемо робити кроки згідно з реальною економічною ситуацією", – зазначив він.

Популярне: "Збільшаться вже в липні": Нові пенсії і прожитковий мінімум. На скільки зростуть виплати, та що потрібно знати

Віце-прем'єр нагадав, що в першому кварталі 2018 року в Україні зафіксували економічне зростання.

Із 1 січня 2018 року мінімальна зарплата становить 3723 грн.

31 травня прем'єр-міністр України Володимир Гройсман пообіцяв підвищити мінімальну зарплату, щойно з'явиться "найменша можливість".

2 червня міністр фінансів Олександр Данилюк зазначив, що для таких заходів поки немає економічних умов.