У рамках проекту благодійної допомоги жителям Донбасу, які постраждали від війни, Папа Римський Франциск зробив свій внесок з особистого фонду в сумі 5 мільйонів євро, передає Корупція.Інфо

Ці кошти будуть додані до допомоги, зібраної за ініціативою Папи у всіх римо-католицьких храмах Європи і греко-католицьких церквах України 24 квітня.

Про це повідомили в Апостольській нунціатурі (посольстві Ватикану в Україні).

З метою дати старт "робочій фазі" акції "Папа для України", 1-2 серпня в країну прибули представники Ватикану та міжнародної католицької благодійної організації "Caritas International". Серед них – секретар Папської ради "Cor Unum" Джанп'єтро Даль Тозо.

Представники Святого Престолу з Апостольським нунцієм в Україні (послом Ватикану в Україні) архієпископом Клаудіо Гуджеротті вже встигли провести зустріч з Технічним комітетом, розташованим у Запоріжжі, і визначити "оперативні деталі" гуманітарного проекту, "конкретний початок" якого призначено на 1 вересня поточного року.

Як повідомлялось раніше, 16 червня проект "Папа для України" був запущений особисто Державним секретарем Ватикану кардиналом П'єтро Пароліном, який перебував з офіційним візитом в Україні з 15 по 20 червня. Спеціально створений Технічний комітет буде займатися розподілом зібраних в Європі коштів – близько декількох мільйонів євро – для допомоги всім нужденним, незалежно від конфесійної, релігійної, етнічної приналежності або політичних переконань.