Російські війська взяли під контроль село Богданівка та продовжили наступ у напрямку Часового Яру, Новокалинового та Тоненького в Донецькій області. Інформацію про просування російських сил надійшло від аналітиків DeepState через Telegram.

«Бахмутський відтинок — ворог атакує в районі Виїмки. Кацапи зайняли Богданівку, сьогодні з’явилося відео невдалої спроби відбити частину села у ворога. Продовжують атакувати піхотою та накатами техніки на Часів Яр», — йдеться у повідомленні.

Водночас в Іванівському стабільна ситуація, ворог не має повного контролю за селом.

Крім того, за даними аналітиків, російські війська атакували район залізниці поблизу Новокалинового, використовуючи 2 танки, невідому кількість бойових машин піхоти та підтримку піхоти, і зазнали тактичного успіху. Противник також проводив атаки в районах Бердичів і Семенівка, але безуспішно.

У Нетайловому та Уманському тривають ворожі атаки, і загарбники змогли закріпитися на підступах до цих сіл. Наразі відбуваються жорсткі бої у Георгіївці, Новомихайлівці та Красногорівці. Активні бойові дії також відновлені на південному сході від Вугледару.

«Загалом важка ситуація зберігається на Донецькому напрямку, але на фоні подій біля Часового Яру, вона виглядає стабільною. Ворог збирає резерви для битви за Часів Яр. Найближчі тижні принесуть багато неприємних і важких новин», — підсумовують аналітики.