Сьогодні, 5 грудня, ворог здійснив вже 8 масовану атаку на українські міста. Проте цього разу країна-агресорка Росія, схоже, посягнула ще й на територію сусідньої Молдови. Там після обстрілу РФ впала ракета.

Про це повідомляють молдовські ЗМІ та підтверджує міністерство внутрішніх справ країни. 
 
Співробітники МВС виявили ракету поруч з кордоном, поблизу міста Бричани. Як зазначають, її знайшов патруль прикордонної поліції, оскільки у зв’язку з обстрілами контроль за кордоном посилили. 

Наразі відомо, що район очепили поліція та прикордонники, які очікують прибуття спеціалізованих служб.  Щодо постраждалих наразі інформація також не надходила. 
 
Інших деталей офіційні представники країни наразі не оголошують. Проте експерт Андрій Коваленко зазначає, що згідно з фото, які опублікували у міністерстві внутрішніх справ Молдови, на територію країни впав не прискорювач від ракети С-300, а маршовий двигун. Не виключено, й те що це залишки від української ракети, яка збивала російську.  

“Але це взагалі нічого не змінює по факту, що окупанти запускають через Молдову свої ракети і раніше вже вони падали на території теж”, – підсумував експерт. 

Тож тепер потрібно чекати результатів розслідування Молдови та офіційної реакції від української влади. Проте це ніяким чином не відмінить відповідальності Російської Федерації за обстріли мирних мешканців України.