Представник президента в Кабміні Андрій Герус відвідував Головне слідче управління Націполіції у справі щодо стеження та "чорного піару" проти нього.

"Вчора на запрошення слідчого відвідав головне слідче управління Нацполіції щодо незаконної діяльності групи осіб у сфері "чорного піару". У вересні-грудні 2018 року, ще задовго до виборів, організована група осіб проводила незаконний збір інформації із закритих баз, збір персональних даних про мене та членів моєї сім`ї, проводили візуальне стеження за пересуванням по Києву".

"Потім зібрані правдиві факти перемішувалися із неправдивими фактами та використовувалися для замовних статей, сюжетів, "чорного піару" та інших спроб дискредитації".

За словами Геруса, всього у групі було 8 осіб, наразі деякі з них зараз переховуються за кордоном. Він додав що також група незаконно збирала інформацію щодо деяких депутатів, які викривали факти корупції в українській енергетиці.

"Сподіваюсь, слідчі вийдуть і на замовників такої творчості. Хоча великого секрету тут немає, очевидно, що це хтось із двох бенефіціарів схеми "Роттердам+". На жаль, проявлявся неадекватно сильний інтерес у збереженні корупційних схем".

Окрім того, як зазначає Андрій Герус деякі міністри можуть залишитися в своїх кріслах, навіть коли буде сформовано новий український уряд.

Одним з таких міністрів може стати керівник Міністерства фінансів Оксана Маркарова.

Герус зазначив, що бюджет України на наступний рік буде прийматися вже новим парламентом. Але при цьому саме відомство нікуди не дінеться, і там працюють компетентні люди, які професійно ставляться до своїх обов'язків.

"Буде передача влади. Можливо, міністр, можливо, заступники працюватимуть", – додав чиновник.

Він також переконаний, що Маркарова – професійний міністр, і перш ніж що-небудь вирішувати за неї, необхідно добре подумати.

У всіх інших міністрах Герус впевнений не так. Він резюмував, що після появи нового прем'єра, той буде пропонувати кандидатів на пости міністрів, і все буде обговорюватися.

Також, ціна на електроенергії для промисловості може знизитися вже восени. Це може статися завдяки низці спільних кроків з боку уряду та комісії з регулювання у сфері енергетики, зазначає Герус.