Український народний артист Віктор Павлік і його молода наречена Катерина Реп’яхова планували одружитися 18 серпня, проте життя внесло свої корективи і одруження довелося перенести на невизначений термін. Причиною стала смерть сина Павлика, який довго боровся з онкологічним захворюванням.

Про це вона розповіла у своєму Instagram.

“Чи могла я коли-небудь уявити, що мені доведеться скасовувати власне весілля? Точно ні. Якщо ви помітили, я ніяк не коментувала цю тему, бо всі відповіді вичерпні. Але в будь-якому випадку, ця історія має місце в нашому житті”, – написала Катерина в Instagram.

“І відповідаючи щиро, як самій собі, я поділюся своїми думками з цього приводу: Прикро мені? Звичайно, ні. Все пізнається в порівнянні. Я ні про що не шкодую, і за все вдячна долі”, – запевнила вона.

Дівчина запевнила, що їй не образливо через те, що довелося скасувати весілля, що вона ні про що не шкодує і вдячна долі.

Реп’яхова поділилася, що вдячна своїм друзям, які підтримували її і 80 гостям, яких вони запросили на весілля.

“Я вдячна всім своїм друзям, які підтримували мене. Всім нашим 80 гостям, які були запрошені на свадьбу. Організаторам і всім підрядникам. Моє головне, біле плаття так і залишилося висіти і чекати свого часу. Попереду ще так багато хорошого. Я обов’язково одягну його, і мої рідні і друзі побачать мене нареченою”, – підсумувала Репяхова.

Нагадаємо, що 29 травня цього року Катерина Реп’яхова та Віктор Павлік розписались в Києві. Зіркова влаштувала зворушливу фотосесію у святкових вбраннях. Одним таким фото у весільній сукні Катерина підкріпила свій пост, зазначивши, що не могла б і подумати, що їй доведеться скасовувати власне весілля.