ЗСУ під Авдіївкою отримали нову перевагу за останню добу

На Авдіївському напрямі ситуація залишається напруженою. Наші Збройні Сили продовжують стримувати наступ російських військ, деталі про просування розповів військовий експерт Олег Жданов.

Ворог втрачає мотивацію для продовження бойових дій, і багато російських солдатів або здаються в полон, або намагаються втекти.

Наші війська проводять контрнаступ і захоплюють у полон російських військових. За останню добу було схоплено значну кількість росіян. Це означає, що ми матимемо можливість обміняти їх на наших бійців, які перебувають у полоні, і поповнити наш фонд полонених, щоб забезпечити їх повернення.

“Наші війська йдуть у контрнаступ і беруть російських військових у полон. Минулої доби вони наловили чимало окупантів” – ділиться Жданов.

Також за словами військового експерта, на Бахмутському напрямку наші захисники успішно відбивають атаки противника на південній частині Берхівки та Богданівки в Донецькій області. Однак цей напрямок залишається одним із найскладніших для українських Збройних Сил.

Жданов зауважив, що пропагандисти почали писати, що російські війська вже покинули Кліщіївку. Швидше за все, на нас чекають хороші новини.

Варто додати, що й терорист Ігор Стрєлков-Гіркін заявив, що російське командування продовжує “м’ясні штурми” під Авдіївкою Донецької області.

Воєнний злочинець у Telegram звинуватив командирів 1 армійського корпусу у знищенні особового складу.

“Під Авдіївкою продовжуються нашими військами “м’ясні штурми”. Таке враження, що в штабі 1-го армійського корпусу поспішають максимально марно знищити максимально більше наших бійців, щоб швидше програти війну”, – заявив Гіркін.