Директор Державного бюро розслідувань Роман Труба заявив, що бюро не намагається захопити телеканал “Прямий”, а п’ятий президент Петро Порошенко перетворився на політика, який займається “підміною понять”.

Після того як п’ятий президент Петро Порошенко вийшов з допиту ДБР він заявив, що в Україні відбувається спроба рейдерського захоплення телеканалу “Прямий”.

Порошенко заявив, що не має жодного відношення до власності або до управління “Прямим” каналом, але готовий пройти поліграф в ефірі телеканалу.

Пsckz нфржщ пфздб Нне,ф вждксфнв нт; от кнфд/

“Маю відреагувати на заяву Петра Порошенка щодо нібито “рейдерського захоплення телеканалу “Прямий”.

На жаль, Петро Олексійович з державницької людини перетворився на звичайного політика, який займається не лише підміною понять, а скривдженням інформаційної реальності, якщо йому це вигідно.

У ДБР немає жодного провадження, яке б стосувалося діяльності телеканалу “Прямий”, тим паче, його редакційної політики, сплати податків телеканалом, роботи журналістів тощо.

У нас є провадження щодо можливого ухилення від сплати податків під час продажу цього телеканалу Володимиру Макеєнку.”

Деталі: За словами Труби, слідчі дії в рамках провадження не перешкоджають діяльності журналістів “Прямого”, і такого ніколи не буде відбуватися.

Також він вважає, що Порошенку не личить маніпулювати роботою телеканалу в умовах Операції об’єднаних сил.