Українські військові змогли відтіснити російських окупантів із деяких позицій на Бахмутському напрямку та в районі Сватового. Сили оборони мали певний успіх біля Кліщіївки та Новоєгорівки.

Про це йдеться в оновлених даних інтерактивної карти DeepState.

За даними ресурсу, населений пункт Новоєгорівка залишається на цій ділянці найгарячішим місцем. Так, воїни ЗСУ під час боїв із російськими загарбниками біля висоти 190.8 змусили противника відійти на схід.

Як зазначають аналітики DeepState, незважаючи на всі резерви, які противник вводив на чотири основні ділянки Сватівського відтинку, досягти результатів йому не вдалося.

Ба більше, деякі підрозділи ворога вже поїхали під Токмак. Також у публікації звертається увага, що окупанти продовжують дотримуватись практики застосування «шойгістів» — зокрема, вони присутні майже на всіх відрізках.

На південному фланзі під Бахмутом біля Кліщіївки Сили оборони продовжують відтісняти війська РФ. Тим часом, біля Андріївки, особливо на південь від цього населеного пункту, не вщухають запеклі бої.

На Авдіївському напрямку, згідно з даними ресурсу, станом на пізній вечір 3 вересня, без змін.

На Запорізькому відрізку фронту тривають бої на південь від Роботиного, а також на північний схід від Новопрокопівки та на схід від Вербового.

«Біля Новопрокопівки повільно, але просування йде. Наступні тижні можуть стати вирішальними для нашої кампанії на Запоріжжі», — пишуть аналітики ресурсу.