В Україні Кабмін планує продовжити карантин по Коронавірусу на період після 24 квітня, тому в Офісі президента розробляють план продовження періоду карантину з поетапною схемою пом’якшення заходів і подальшого виходу з карантину.

Про це повідомляє прес-служба Офісу президента.

Уряд планує продовжити карантинні заходи, оскільки не було пройдено пікового періоду захворюваності коронавірусом, який очікується на початку травня. Також розглядали можливості пом’якшення карантину заради психологічної підтримки громадян і запуску економіки.

“Треба точно сказати людям, коли і що буде відкрито, який чіткий план дій уряду. Пік захворюваності очікують на початку травня. Люди повинні розуміти, чи можна буде гуляти в парках, чи будуть працювати перукарні, нотаріуси, адвокати та інший бізнес. Я знаю , що для підтримки форми хочуть тренуватися олімпійці. Всі люди повинні мати чітке бачення, як і коли може пом’якшуватися карантин “, – сказав Володимир Зеленський.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль зазначив, що для початку потрібно пом’якшувати карантинні заходи в некритичних об’єктах інфраструктури, які можуть зіграти роль в стабілізації економіки.