Радянська і російська актриса театру і кіно Ірина Замотіна померла в Санкт-Петербурзі на 82-му році життя. Про смерть своєї артистки, повідомили в театрі імені Ленсовета, де Ірина Борисівна служила майже 60 років.

– Ми втратили рідну людину. 24 червня на 82-му році життя померла актриса Ірина Борисівна Замотіна. Її яскрава доля в театрі склалася на наших очах. Сумуємо разом з рідними і близькими, – повідомляє прес-служба театру Ленсовета.Уродженка Амурської області, вона більшу частину життя пов’язала з містом на Неві. На початку 60-х років Ірина Замотіна закінчила Ленінградський державний інститут театру, музики і кінематографії.

Широкий глядач знає актрису за ролями у фільмах «На війні як на війні», «Гальмування в небесах», «Остання подорож Синдбада», а також за серіалами «Таємниці слідства» і «Вулиці розбитих ліхтарів».

Але найбільше Ірина Замотіна грала в театрі Ленсовета, де служила з 1963 року. В її арсеналі ролі в спектаклях «Таня», «Щедрий вечір», «Пігмаліон», «Мій бідний Марат», «Суцільні неприємності», «Солдат і змія», «Людина і джентльмен», «Малюк і Карлсон», «Приборкання норовливої ​​»та багатьох інших.