Артем Ситник, голова Національного антикорупційного бюро України (НАБУ), в інтерв’ю журналу НВ прокоментував своє протистояння з керівником САП Назаром Холодницьким.

Журналіст НВ Крістіна Бердинських уточнила у Ситника, чи можна вважати примиренням після взаємної ворожнечи їхню недавню спільну прес-конференцію з Холодницьким.

«Ви помирилися? Вас новий президент помирив?» — уточнила Бердинських.

«Дивно читати такі заголовки, що хтось когось помирив, ми же не в дитячому садку або школі», — відреагував Ситник.

За його словами, на певному етапі обидва офіси — НАБУ і САП — «зрозуміли, що потрібно працювати і давати результат».

«Якщо проаналізувати останні два місяці, то результат є, динаміка дуже позитивна. Зараз є певне спілкування і спільне бачення проблем», — додав Ситник.

У свою чергу, журналіст НВ нагадала про спецоперацію НАБУ — встановлення прослуховування в акваріумі в кабінеті Холодницького. Глава САП виявив його в березні минулого року, і відтоді його відомство заледве не відкрито конфліктувало з НАБУ.

«Все було в рамках закону, цьому було дано певну оцінка, — прокоментував цей конфлікт Ситник. — Зараз аналізувати ці події немає сенсу. Потрібно рухатися вперед. Мені здається, якраз зараз є шанс все ж завершити антикорупційну реформу. Запрацює Антикорупційний суд — і з’являться перші вироки».