гроші

У Харківській області співробітники Державної прикордонної служби України викрили канал переміщення товарів та вилучили контрабандної продукції на 2,5 мільйона гривень

Про це повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби України, пише Корупція.Інфо.

"У ході проведення оперативно-розшукових заходів військовослужбовці Харківського прикордонного загону спільно із співробітниками ГУ ДФС у Харківській області виявили та знешкодили канал незаконного переміщення через кордон товарів народного споживання. Викрита схема протиправної діяльності полягала в незаконному переміщенні на територію Російської Федерації товарів, придбаних іноземними покупцями через українські Інтернет-магазини", – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, на ділянці прикордонного підрозділу "Вільхуватка" неподалік лінії державного кордону затримали 2 автомобілі "УАЗ", які на напрямку українського населеного пункту Рублене та російського Кисельово перевозили контрабандні вантажі.

У прес-службі наголосили, що в результаті обшуків на складських приміщеннях, в місцях мешкання учасників злочинної групи та їх автотранспорту було виявлено товарів на суму більше 2,5 мільйона гривень.

Наразі відомо про 30 осіб, причетних до оформлення і відправлення цієї контрабанди в Росії.

"Уже встановлено та задокументовано злочинну діяльність групи в складі більше 30 осіб, до якої також, можливо, входили троє військовослужбовців відділу прикордонної служби "Тимофіївка" Харківського загону", – йдеться у повідомленні.