ffff

Відома російська рок-співачка Земфіра Рамазанова виступила із концертом у столиці Литви Вільнюсі. Зокрема, під час виступу музикантки українські фанати підняли прапор України, після чого Земфіра з матюками попросила українців прибрати його.

Відповідне відео з'явилося на каналі Boom Bon TV, передає Корупція.Інфо.

"Я житель Росії. Ми знаходимося в Литві. Я прошу вас, я прошу вас, я прошу вас б***ь! Ви любите свою країну, а я люблю свою країну", – звернулася рок-музикантка до українських фанів.

В свою чергу, така заява Земфіри викликала шквал обговорень у соцмережах.

Популярний український шоумен Олександр Педан, який був на концерті російської музикантки, заявив, що Земфіра шокувала його своєю поведінкою.

"У мене ніколи не було кумирів, але у свій час творчість Земфіри мені подобалася. Але сьогодні ця … побачивши прапор України в залі показала фак і матюкнулась ! У Вільнюсі! Всі українці і багато литовці вийшли. ХРЕСТ # земфираганьба", – пише Педан.

За його словами, після концерту фани зібралися у фойє з українським прапором та скандували патріотичні гасла, відомі кожному українцю з часу Революції Гідності.

Окрім того, ще одна відвідувачка концерту Shomina Крісті пише у соцмережі, що Земфіра попросила прибрати прапори в принципі і про Україну згадки не було. Зокрема, Shomina Крісті зазначає, що слова співачки були вирвані з контексту.