У розвідці підкреслили, що суперечки серед злочинного військово-політичного керівництва РФ будуть лише зростати.

В оточенні диктатора почали загострюватися суперечки на тлі постійних успіхів Збройних сил України.

“Чим більш успішні дії українських сил оборони, чим інтенсивніше звільняються наші території та чим більше гине росіян, тим більше посилюватимуться суперечності всередині цієї “банки з павуками”, яку називають вежами Кремля чи кремлівською верхівкою”, – зазначив представник пресслужби ГУР Андрій Юсов в ефірі Radio NV.

Представник ГУР звернув увагу, що Путін посунув з публічних позицій главу Чечні Рамзана Кадирова, власника ПВК “Вагнера” Євгенія Пригожина та головнокомандувача Повітряно-космічними силами РФ Сергія Суровікіна. Водночас у публічну площину було повернуто начальника Генштабу армії РФ Валерія Герасимова та міністра оборони РФ Сергія Шойгу.

“Але зрештою навіть ці зміни, сам факт цих чергових змін послаблює російську армію, тому що коли ми говоримо про Герасимова, ми говоримо про людину позаминулого покоління, людину вже у глибокому віці, яка вочевидь не може говорити про якісь інноваційні та сучасні підходи. І там уся команда така, Путін себе оточує приблизно ось такими пенсіонерами, які дивляться в минуле, а не в майбутнє”, – зазначив Юсов.

За його словами, суперечки серед злочинного військово-політичного керівництва РФ будуть лише зростати.

“Суровікін і Пригожин – це, звичайно, злочинці, але злочинці, які колосальними втратами та ресурсами бодай якісь результати могли би. Поки що найбільші результати того ж Герасимова — це більше у теоретичній площині книжки або провальний початок так званої “СВО” проти України”, – підкреслив представник ГУР.