Росіяни вже вкотре посилюють оборону в тимчасово окупованому українському Криму. Тепер на поки що окупований півострів завезли строковиків.

Про це розповіла керівниця пресцентру Сил оборони Півдня Наталія Гуменюк в етері телемарафону.

Спікерка наголосила, що Україна активно готується до звільнення своїх територій, тому росіяни вже укріплюються в незаконно анексованому Криму. Там, зокрема, збільшилася військова присутність.

“Навезли масовки, для будівництва фортифікаційних споруд, прибули строковики додаткового посилення. Вони ненавчені тримати зброю, але риють окопи”, – зазначила Гуменюк.

Нагадаємо, ще восени 2022-го розвідка України фіксувала активну підготовку окупантів до оборони в Криму, зокрема росіяни створюють позиційні райони на півночі Джанкойського району.

Очільник ГУР МО Кирило Буданов заявив, що Україна має зробити все, щоб деокупувати незаконно анексований Росією український Крим до літа 2023 року.

Для звільнення Криму вже цього літа, вся Україна має працювати на перемогу. Про це заявляв і речник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Юсов.

На запитання, чи можуть українці готуватися до оксамитового сезону в Криму, Юсов відповів:

“Для того, щоб готуватися до такого сезону, вся Україна має бути мобілізована і працювати на перемогу. Кирило Буданов сказав, що ми маємо докласти максимальних зусиль для того, щоб звільнити Крим і змінити ситуацію вже до літа цього року. Це завдання, над яким ми будемо працювати на результат”.