Журналіст Юрій Бутусов в ефірі 24 канал назвав екс-нардепа Євгенія Мураєва “агентом Кремля”. Той не промовчав і у відповідь охарактеризував співрозмовника як “агента Ізраїлю”.

Словесна перепалка перейшла усі дозволені межі, однак опонентів вдалося вгамувати за крок до початку бійки. Однак, після цього вони разом залишили студію.

Журналіст та головний редактор видання “Цензор.Нет” Юрій Бутусов різко пройшовся по колишньому депутату з чітким проросійським налаштування, власнику телеканалу “НАШ” Євгенію Мураєвому.

Між чоловіками відбувся такий діалог:

Бутусов: “Наскільки слабка держава, можна побачити й у цій студії. От пан Мураєв – просто російський агент. Дуже прикро, що зараз тут є людина, яка закидає нам тези, що нічого не було на Майдані, на війні. Що в нас тут хтось сам щось спровокував”.
Мураєв: “Ви говорите маячню”.
Бутусов: “Російська агентура працює, і ви тут наявний приклад цьому”.
Мураєв: “А ви ізраїльська агентура?”
Бутусов: “Образливо чути ваші слова після десятків загиблих на Майдані і 10 тисяч вбитих на Донбасі. Ви посоромилися хоча б. Ви не російський громадянин, ви маєте поводитися як український політик”.
Мураєв: “Чого мені має бути соромно? Я український політик. А ви будете відповідати за те, що наробили за 6 років”.

Після завершення розмови Бутусов впритул підійшов до свого співрозмовника так, що той був змушений відсахнутися. Зі сторони виглядало так, що наступної миті між чоловіками виникне бійка. Далі вони залишили студію – ймовірно, для розмови сам-на-сам. За якийсь час обоє повернулися в студію.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.