Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко, яка планує балотуватися в президенти України, заявляє, що ніколи не мала підтримки олігархів. Про це вона сказала в інтерв’ю газеті Washington Post.

«Олігархи ніколи мене не підтримували. Все своє політичне життя я боролася з системою, основну вигоду від якої отримували олігархи. На кожних виборах вони об’єднувалися проти мене, тому що розуміли, що якщо я виграю, вони перестануть наживатися на близькості до державного бюджету і доступі до природних ресурсів та економіці України», — стверджує Тимошенко.

Чинного президента Петра Порошенка Тимошенко називає «обличчям корумпованої системи правління».

На ремарку, що в Україні всі скаржаться на корупцію, поділяє Тимошенко це занепокоєння, і що б вона зробила у зв’язку з цим політик заявила:

«Я відрізняюся від чинного президента багато в чому. Основна різниця полягає в тому, що на відміну від нього, я ніколи не змішувала бізнес і політику».

Популярне: “Я – готовий”: Вакарчук зробив гучну заяву про президентство

Варто нагадати, що Гриценко зробив нову гучну заяву: За мною не стоять олігархи, він не відмовиться від реалізації заявлених цілей навіть за мільярд доларів – саме в цьому полягає його принципова відмінність від інших претендентів на роль президента України.