Голова Верховної Ради неодноразово просив колег бути розсудливими

Людська тупість деяких депутатів Верховної Ради України викликає подив. Про це заявив голова парламенту Дмитро Разумков 12 жовтня в інтерв’ю виданню “Гордон”. На запитання журналіста про те, чи не вражає його людська тупість у вчинках парламентаріїв, Разумков відповів, що вона його, швидше, дивує.

“Знаєте, є “премія Дарвіна”. Деяким за неї можна було б боротися, і я боюся, що вони могли б увійти в шорт-лист”, — додав голова Верховної Ради.

Він зазначив, що неодноразово звертався до колег із закликом бути розсудливими.

“Є вчинки, які і справді дивують. Я не раз звертався до народних депутатів, в тому числі і з трибуни: в першу чергу думати, що вони роблять і говорять, тому що на них дивиться вся країна”, — розповів Разумков.

Нагадаємо, “премія Дарвіна” – жартівлива щорічна нагорода за найдурніший вчинок, в результаті якого ті чи інші особи позбавляються життя або здатності мати дітей.

Як повідомлялося, раніше в парламенті України відбулося кілька скандалів за участю депутатів від пропрезидентської фракції “Слуга народу”. Спочатку з’ясувалося, що депутат Роман Іванісов раніше був судимий за зґвалтування неповнолітньої.

Потім депутата Богдана Яременка викрили в листуванні з повією прямо в залі парламенту.

Пізніше виявилося, що підозрюваного у хабарництві депутата Олександра Юрченка раніше затримали за крадіжку пива в магазині.

Також на початку цього року народний депутат Олександр Кабанов під час засідання Верховної Ради України спалився за цікавим листуванням. Політик вирішив оцінити зовнішність Юлії Тимошенко, яка на той момент виступала перед народними обранцями.

Зокрема, політик вирішив оцінити зовнішність Юлії Тимошенко, яка на той момент виступала перед народними обранцями.

“Народний депутат від партії “Слуга Народу” Олександр Кабанов вирішив обговорити зі своєю дружиною Яною зовнішність Юлії Тимошенко під час її виступу перед парламентом.”А у нас тут Юлія Володимирівна зі свіжою пластикою”, і потім додає “Хороша”,- йдеться у повідомленні.

До слова, влітку народний депутат від фракції “Слуга народу” Олександр Санченко записав реп, у якому розповів про ініційований ним законопроєкт №3718 “Про засади молодіжної політики”. Відповідний ролик він опублікував на своїй сторінці у Facebook.

“Я вирішив записати потенційний хіт, щоб зекономити час на читання закону. Всім коротко, по суті зараз все про нього розповім”, – йдеться у пісні.

Нардеп вказав, що “принцип, який ми в законі виллємо золотом: жодне рішення для молоді не буде без молоді!”.

“Другим принципом, що ми обрали, — розвиток молодіжних центрів на рівні держави”, — додав Санченко.

Третім пунктом він вказав створення українського молодіжного фонду, де молодь зможе взяти грант “на добрі справи”.