Народний депутат Надія Савченко оголосила про участь своєї політсили Громадсько-політична платформа Надії Савченко у позачергових виборах до Верховної Ради.

Вона візьме участь у дострокових парламентських виборах.

Народний депутат України Надія Савченко провела з’їзд власної партії під Верховною Радою та візьме участь у парламентських виборах.

Про це повідомляє прес-служба партії "Громадсько-політична платформа Надії Савченко".

"Ми всі – рівні серед рівних. У нас одна Україна. Ми – сила українського народу в боротьбі проти старої системи та старих політиків. У нас спільна мета – зміна політичної системи. Надія є!", – заявила Савченко.

Вона також зазначила, що головою передвиборчого штабу буде її сестра Віра. Для відвідувачів з’їзду поставили стільці прямо на площі Конституції навпроти Верховної Ради.

Партія Савченко пропонує запровадити механізм референдумів, реальне народовладдя та справедливий розподіл ресурсів.

Позачергові вибори до Верховної Ради відбудуться 21 липня.

Нагадаємо, народного депутата Надію Савченко та колишнього керівника організації зі звільнення полонених "Офіцерський корпус" Володимира Рубана, яких підозрюють у підготовці масштабного теракту у Києві, звільнили з-під варти 16 квітня. Броварський міжрайонний суд відпустив їх, оскільки термін їхнього арешту сплив. Перед цим судді не подовжили їм запобіжний захід.