Дружина командира батальйону ім. Джохара Дудаєва Адама Осмаєва Аміна Окуєва розповіла нові подробиці замаху на чоловіка, який відбувся 1 червня, передає Корупція.Інфо

Популярне: Стає страшно… Георгій Тука зробив серйозну заяву, він відкрив очі ВСІМ УКРАЇНЦЯМ

"Людина, яка представилася французьким журналістом і який активно виходив із нами на зв'язок протягом попередніх 10 днів, призначив чергову зустріч. Нібито для підписання контракту на цикл передач про нас у Франції, яка повинна була відбутися у французькому консульстві. Він також сказав, що хоче "вручити нам подарунок від редакції своєї газети" і показав коробку, в якій нібито знаходився цей подарунок", – сказала Окуєва.

"Потім він сказав, що хоче відобразити момент отримання подарунка на відео для чого попросив Адама пересісти з переднього сидіння водія на заднє сидіння поруч зі мною. Звичайно, з нашого боку це була величезна і непрощенна помилка. Але ця людина, абсолютно очевидно, була дуже добре підготовлена в психологічному плані. Як би там не було, на все, що здійснюється, Воля Аллаха. Наші помилки також були передбачені. Завдяки цьому збігу обставин кілер і був затриманий на місці злочину", – додала дружина Осмаєва.

Після того як Адам пересів на заднє сидіння дводверної машини, кілер на передньому пасажирському сидінні відкрив коробку зі словами: "А ось і ваш подарунок!" і почав стріляти.

"Одразу ж відкрив стрілянину по Адаму, який сидів навскоси від нього, на задньому сидінні зліва. Адам схопився за стовбур, намагаючись відвести його і вибити з рук зловмисника, одночасно крикнувши мені "Стріляй!". Я одразу ж почала діставати свій нагородний пістолет, який зазвичай ношу прихованим чином за поясом. Оскільки патрон знаходився в патроннику, мені залишалося лише зняти пістолет із запобіжника", – продовжила вона.

"У той момент, коли я знімала пістолет із запобіжника, кілер потягнувся до мене з наміром вихопити у мене з рук пістолет, але я швидко ухилилася, відштовхнувши ногою кілера і відкрила по ньому стрілянину. Серія пострілів відбувалася до того часу, поки у мене не заклинило гільзу в патроннику. Судячи з усього, це сталося після четвертого пострілу, всі з яких потрапили в ціль", – згадала Аміна.

За її словами, бій із кілером відбувався на дистанції близько півметра.

"Після серії пострілів, коли пістолет заклинило, кілер почав кричати російською мовою: "Здаюся, здаюся! Не стріляйте більше!". Тоді я накинулася на нього і стала видавлювати ліве око. Він якимось чином примудрився відкрити двері машини і випав назовні. Як з'ясувалося згодом, одна з куль зачепила хребет на рівні поперекового відділу, що призвело до паралічу його нижніх кінцівок. Тому він не зміг схопитися і втекти, а лише катався по землі, наскільки це дозволяв його стан, і безпорадно гарчав", – розповіла Окуєва.

"Трохи пізніше прибула швидка, яка в першу чергу евакуювала Адама. Після чого я підійшла до лежачого на землі кілера і запитала: "Говори, чиє замовлення – ФСБ чи Кадирова?". Він нічого не відповів, лише з ненавистю дивився на мене. Тоді я штовхнула ногою в його обличчя, після чого мене відсторонили поліцейські. Я приступила до дачі попередніх показань, які тривали всю ніч у відділенні поліції", – підсумувала вона.