Зеленський запровадив санкції проти кількох компаній, зокрема – російського ритейлера «Вайлдберіз»

Президент Володимир Зеленський увів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України про санкції від 16 липня щодо шістьох людей та 10 юридичних осіб. Про це йдеться в указі президента від 23 липня.

«Увести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 16 липня 2021 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)», – йдеться в тексті.

Указ набуває чинності з моменту оприлюднення. Санкції триватимуть три роки.

Додатки до указу містять перелік з чотирьох громадян Росії та двох – Франції, чиї активи в Україні мають бути заморожені.

Крім того, санкції застосовані проти російської компанії «Вайлдберріз» та її філій в Україні, Польщі, Вірменії, Білорусі, Киргизстані, Казахстані, а також – трьох організацій у Франції, пов’язаних із незаконним збройним угрупованням «ДНР» та окупованим Росією Кримом.

Санкції передбачають, зокрема, блокування активів, заборона на виведення капіталів з України, припинення транзиту ресурсів та перевезень територією України, заборона на надання технологій та інтелектуальних прав.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.