5 лютого нардеп від Блоку Петра Порошенка Ірина Луценко подала проти лідера партії "Громадянська позиція" Анатолія Гриценка позов про захист честі і гідності. 

За словами Гриценка, Луценко збирається захищати "те, чого у неї немає". 

Кандидат у президенти України від партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко відповів нардепу від Блоку Петра Порошенка Ірині Луценко, яка подала проти нього позов про захист честі і гідності.

"Захищати те, чого немає? Горе-прокурор із "Жінкою тисячоліття" пішли проти мене до суду, захищати "честь і гідність", – написав Гриценко у Facebook.

За словами політика, краще б Ірина Луценко з чоловіком (главою ГПУ Юрієм Луценком) захищали активістів Катерину Гандзюк та Олега Михайлика, журналіста Павла Шеремета, військового Максима Шаповала та інших людей, "яких увесь час їхнього правління вбивають демонстративно і безкарно". 

У прес-службі Гриценка зазначили, що "налякана втратою влади чота Луценків позбулася будь-якого відчуття міри та совісті".

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

"Втягувати власного сина у війну з опонентами на догоду своєму кумові [президенту України Петрові] Порошенку – це верх цинізму. Ці політичні тварини не гребують жодною святою темою, перетворюючи все на фарс і буфонаду", – написала прес-секретар Гриценка Христина Бондаренко у Facebook.

У повідомленні йдеться, що команда Гриценка вітає крок кожної людини піти на війну і виконати свій громадянський обов'язок.

"Але чи гоже мамі справжнього воїна, який вирішив захищати свою землю за покликом душі і серця, кричати про це на кожній велелюдній площі? Більше того – судитися, щоб довести, що він не жирафа?

Чому цей дорослий чоловік, який свого часу ухвалив таке доленосне для себе рішення, сам не може розповісти про свою службу щиро і без допомоги мами? І чи знає він, що його ім’я використовують у брудному політичному театрі одного актора – Петра Порошенка?, – зазначили у прес-службі кандидата.

Заявляємо, що наразі проти Анатолія Гриценка немає жодного провадження і не отримано жодного офіційного позову. А у разі їх появи – ми не будемо ховатися і чесно прийдемо до суду, якщо до цього дійде справа.

Представник Гриценка додала, що всі попередні суди проти влади команда виграла і підкреслила, что Луценко програє позов.