У Німеччині заявили про готовність провести консультації щодо “Північного потоку-2”. Їх ініцювали в Міністерстві закордонних справ України.

Про це заявив представник МЗС Німеччини Маттіас Люттенберг. Він зустрівся із заступником керівника Офісу Президента Ігорем Жовквою.

Німеччина підтримує суверенітет України

Жовква розповів представнику МЗС Німеччини про позицію України щодо будівництва “Північного потоку-2”. Також він наголосив на пов’язаних з ним гострих безпекових загрозах як для України, так і для всієї Європи.

Водночас Люттенберг зауважив, що позиція Німеччини щодо підтримки територіальної цілісності й суверенітету України залишається незмінною. Також він заявив про готовність німецької сторони до проведення консультацій щодо газопроводу.

Нагадаємо:

США та Німеччина 21 липня домовилися щодо газопроводу “Північний потік-2”. Зокрема, Україна має отримати гарантії збереження транзиту газу після запуску газопроводу.

Заступник міністра закордонних справ Польщі Павел Яблонський вважає, що завершення будівництва “Північного потоку-2” знизить рівень безпеки в Європі та спонукатиме Росію до агресивних дій.

Європарламент виступив із заявою, у якій розкритикував угоду Джозефа Байдена та Ангели Меркель щодо “Північного потоку-2”.

За словами радника глави Офісу Президента Тимофія Милованова, у разі запуску газопроводу Україна втрачатиме 1,5 мільярда доларів.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.