Журналіст Дмитро Гордон прогнозує гучні відставки високопоставлених осіб в Україні в найближчі місяці.

Гучні відставки, які в липні почав президент України Володимир Зеленський у вищих ешелонах влади, триватимуть ще кілька місяців. Таку заяву зробив відомий журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу “Україна 24”.

“Коли люди не на своєму місці, миритися з цим не слід, тому що це шкода державі і збиток рейтингу президента. Рішучість, з якою Володимир Олександрович (Зеленський – ред.) змінює людей, які не справляються зі своїми обов’язками, мене радує. Мені це подобається “, – заявив Гордон.

Він запевнив, що свої посади незабаром втратять ряд високопоставлених осіб в Україні.

“Упевнений і знаю, що буде багато відставок, причому найближчим часом. Ми це побачимо в серпні і вересні. Ми ще в липні побачимо відставки ряду губернаторів, у вересні нас чекають відставки ряду міністрів”, – повідомив журналіст.

Він прокоментував звільнення глави СЗР України Валерія Кондратюка, а також кількох заступників голови СБУ. На думку Гордона, це була реакція на провал з викраденням екс-судді Чауса в Молдові.

“Були зроблені висновки з провалу, який спіткав наші спецслужби у справі Чауса … Посипалися голови, вірніше, погони … І в одній службі, і в інший … Президент не мириться з тим, що люди не справляються з обов’язками”, – констатував журналіст.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.