Протистояння Зеленського та Ахметова набирає обертів, ситуацію прокоментував політолог Володимир Фесенко.

Він впевнений, дану суперечку розпочав олігарх, основною причиною, якої є “антиолігархічний закон”. Володимир Фесенко звернув увагу, що атака спрямована саме на Володимира Зеленського.

“Ахметову він (закон) дуже не подобається, і він вважає це приниженням. І я думаю, що він вважає, що Зеленський слабкий, що він нічого не зможе йому зробити. Тому вирішив піти в таку атаку”,– наголосив політолог у коментарі для 24 каналу.

Також додатковим приводом для загострення суперечки між Зеленським та Ахметовим стало звільнення Дмитра Разумкова з посади голови Верховної Ради України.

Нагадаймо, 26 листопада під час пресмарафону Володимир Зеленський вперше відкрито заговорив про конфлікт з олігархом Рінатом Ахметовим. Також попередньо у “Слузі народу” заявили, що “протягом останніх місяців телеканали “Україна -24” і “Україна” перетворились на відверто пропагандистські канали “ДТЕК-24” і “Олігарх”.

Президент України зазначив, що головна причина війни з Ахметовим – навіть не сам антиолігархічний закон, а спроби системно “впливати” на депутатів і розвалити монобільшість “Слуги народу”, про це повідомляє “Українська правда”.

“Я борюсь із тим, що хтось володіє 20% ВВП країни… Я кажу: “Та володійте хоч 30-ма, але залиште у спокої депутатів, ви не маєте мати тиску на політику”, – пояснив Зеленський журналістам на пресмарафоні.

Також протистояння відбувається не лише з Ахметовим, а з цілою групою. “колишніх чиновників”.

“Вони воюють зі мною і з державою. Так як вони роблять і в парламенті, мобілізуючи певних людей. Так бути не може. Партії у Ріната Ахметова немає. І у Яценюка, і в Авакова теж… Люди ж не голосували за Партію регіонів чи за партію “Народний фронт”… І не можна утворити симбіоз Партії регіонів і “Народного фронту” з депутатів інших партій! Використовуючи ресурс, різний – фінансовий і медійний”, – окреслив Зеленський коло своїх противників.