Президент США Джо Байден вважає, що російська економіка – реальна проблема президента РФ Володимира Путіна.

Про це він сказав 27 липня, виступаючи у штаб-квартирі офісу директора Національної розвідки США. Розшифрування наводить сайт Білого дому.

Байден говорив про важливість роботи розвідки й у цьому контексті згадав про зустріч із Путіним, яка відбулася в Женеві, а за деякий час згадав про кібератаки.

“Якщо ми опинимося у війні, справжній війні з великою державою, то це буде наслідком серйозної загрози в кіберпросторі. І ця [можливість] зростає експоненціально”, – сказав Байден.

А потім він знову згадав про Путіна.

“Я зустрічався з паном Путіним. У нього є реальна проблема. Він очолює економіку, у якій є ядерна зброя й нафтові свердловини, і більше нічого. Більше нічого. Ця економіка – восьма з найменших або найбільших у світі? Він знає, що в нього є реальна проблема, що робить його ще небезпечнішим, на мій погляд”, – підкреслив глава Білого дому.

Як пише “Медуза”, прессекретар Путіна Дмитро Пєсков назвав заяву Байдена про російську економіку “як мінімум неправильною за своєю суттю”. Спікер глави Кремля вважає, що помічники глави Білого дому, які готують для нього інформацію, мають “помилкові” знання про Росію.

Нагадаємо, 16 червня Байден у Женеві провів першу зустріч із Путіним як глава Білого дому. За підсумками зустрічі обидва лідери провели окремі пресконференції.

Байден заявив, що обговорював із Путіним теми прав людини, територіальну цілісність і суверенітет України, кібербезпеку, гуманітарну ситуацію в Сирії, створення Іраном ядерної зброї, статус Арктики як мирного регіону. Він передав Путіну перелік із 16 критично важливих структур, які має бути захищено від кібератак. Про кібератаки Байден говорив із Путіним також під час телефонних розмов 13 квітня і 9 липня.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.