Росіяни закликають бойовиків Донбасу змиритися з поразкою та виїжджати з рідних міст

Окупанти та місцеві бойовики на Донбасі не вірять, що Росія зможе перемогти Україну у війні і дуже бояться, що ЗСУ підуть у наступ на Донецьк.

За даними джерел 24 каналу у розвідці, настрої деяких підрозділів, залишених російськими загарбниками для захисту Донецька, вкрай панікерські. Представники окупаційної армії вживають безліч алкоголю, обстрілюють місто та масово ґвалтують місцевих мешканок.

Росіяни не приховують того факту, що незабаром їм доведеться тікати з Донецької області або щонайменше з шахтарської столиці.

Після кількох місяців провальних спроб наступу на позиції ЗСУ у напрямку до Авдіївки, Мар’їнки, Великої Новосілки та інших міст Донецької області, російські генерали зрозуміли, що вони не мають сил на прорив лінії оборони України.

Загарбники зосередилися на захопленні Луганської області, адже намічався певний успіх. Але для просування Луганщиною росіянам довелося перекидати значні сили з Донецької області.

Крім того, Росії довелося зміцнювати власну оборону на Херсонщині та Запоріжжі, адже з’явилася загроза провалу і на цих ділянках фронту. Для стримування ЗСУ генерали також перекидали підрозділи із Донецької області.

За даними української розвідки, на лінії зіткнення поблизу Донецька весь цей час точаться позиційні бої, але зведені російські угруповання зазнають при цьому значних втрат.

Фактично, частково оголивши тили у так званій “ДНР”, кремлівські загарбники розраховували виключно на те, що ЗСУ не намагатимуться завдати контрудару та зайти до Донецька. Покладалися вони, зокрема, і на утримання захисників України за рахунок власної артилерії, яка не замовкала там ні на хвилину.

Втім, бійці ВСУ трохи втрутилися в плани окупантів та завдали ряд точних та успішних ударів по великих складах із боєприпасами у Донецьку. Це подекуди шокувало російських генералів. Адже кожен знищений склад суттєво зменшує можливість росіян вести безперервний вогонь, створює великі логістичні проблеми та завдає офіцерам чимало клопоту.

Після того як українські герої демілітаризували складські приміщення з боєкомплектом у Донецьку, у загарбницькій армії у місті сталася серйозна паніка. Окупанти посилили хаотичні обстріли міста, сподіваючись звинуватити Україну в невиборчому використанні західної зброї. Але вже ввечері 18 та 19 червня росіяни почали виводити деякі свої підрозділи далеко від шахтарської столиці.

“Тактичний відступ” певних частин російської армії з міста викликав певну паніку у місцевих бойовиків та “поліцейських”. Терористи раптом зрозуміли, що Росії на них начхати. Представники верхівки “армії” ОРДО почали надзвонювати Пушиліну і просили його “вирішувати підкріплення”. Проте російські чиновники швидко пояснили, що питання “визволення” Донецької області відкладено у довгу скриньку, а Україна нібито не планує жодного наступу. Нібито тому ватажку терористів треба “підібрати соплі” і припинити скиглити, а будь-які рішення щодо окупованої частини Донбасу й надалі братимуть без його участі.

При цьому один із російських офіцерів, який перебуває безпосередньо в Донецьку, взагалі заявив Пушиліну та його оточенню змиритися з тим, що Росія програє у цій війні та почати пакувати валізи.

Керівники деяких підрозділів ДНР вже почали організовувати виїзд власних сімей до Росії. За їхніми словами, бійці ЗСУ скували російську армію боями за Сєверодонецьк, а внаслідок спроб утримати Херсонщину та Запоріжжя окупанти максимально оголили захист самого Донецька. Місцеві бойовики говорять про “величезну зраду” від Путіна, який за кілька місяців фактично знищив усі боєздатні угруповання як власної армії, так і бананових республік.

Мобілізовані не хочуть і не вміють воювати, а російська армія показала себе вкрай слабкою та здатною хіба що безперервно бити з артилерії та “закидати ЗСУ м’ясом”. Саме тому навіть за наявності будь-яких успіхів, за оцінками “воєначальників” ОРДО, Росія навряд чи зможе взяти під контроль серйозно та надовго хоч якісь українські території. У них можна вчепитися тремтячими руками, як Путін за стіл, але довго робити переможний вигляд навряд чи вдасться. Хіба що завдяки політичним домовленостям.