Тему скандалу з Нацвідбором на Євробачення обговорюють і коментують усі кому не лінь. Проте уже багатьом ця тема набридла. Невже немає в країні інших проблем?

Таку думку висловила в ефірі українська журналістка Яніна Соколова. Вона запропонувала інші способи витратити гроші, ніж на організацію конкурсу, в разі теоретичного виграшу України.

"Ми ще не знаємо, хто у нас буде президентом. Якби раптом ми виграли, а шанси, кажуть, великі — навіщо нам цей гемор? Краще побудуємо новий стадіон, або дороги поремонтуємо — теж буде дуже вигідно. Євробачення у Києві? Ми вже приймали, нехай інші!" — сказала вона.

До слова, у 2019 році Україна не братиме участі у пісенному конкурсі Євробачення, який відбудеться в Ізраїлі з 14 по 18 травня.

Нагадаємо, переможниця Національного відбору на Євробачення-2019 MARUV (Анна Корсун) і НСТУ, згідно з офіційною заявою другої, "не знайшли спільного рішення щодо місії представника України на міжнародному пісенному конкурсі". Зі свого ж боку артистка поскаржилася на "кабальні" умови організації.