Український уряд уклав з мобільними операторами в країні угоду, яка покликана допомогти забезпечити мобільне покриття по всій країні.

Про це президент України Володимир Зеленський заявив 29 жовтня на першому інвестиційному форумі RE: think. Invest in Ukraine, що відбувається в Маріуполі

Голова держави зазначив, що прем’єр-міністр Олексій Гончарук та керівництво мобільних операторів підписали “історичний” меморандум.

“У рамках цього меморандуму кожен куточок нашої країни буде покритий мобільним зв’язком і мережею інтернет”, – обіцяє Зеленський.

Він додав, що дану угоду не міг підписати “ніхто протягом всієї історії нашої країни”.

“Цей короткий документ – результат роботи величезної кількості людей. Я вірю, що з цього документа розпочнеться тотальна цифровізація країни. У кожному куточку нашої країни має бути доступний якісний зв’язок і інтернет”, – доповнив президента прем’єр Гончарук, обіцяючи зробити все можливе для досягнення поставленої мети.

У Telegram-каналі глави уряду уточнили, що в угоді з чотирма найбільшими мобільними операторами України йдеться про перерозподіл частот, а також про забезпечення конкурентних умов.

“Як результат – у компаній будуть нові можливості для інвестицій і розширення набору послуг. А в українців – якісний зв’язок у селах і на дорогах”, – пояснив Гончарук.