На позачерговому засіданні фонду розглядатимуть питання про внесення змін до бюджету

Фонд соціального страхування України шукає шляхи вирішення питання з виплатами лікарняних та декретних, однак виплати будуть відновлені лише тоді, коли будуть внесені кошти до бюджету. Про це повідомили в прес-службі ФССУ.

“Виплати будуть відновлені, щойно будуть внесені кошти до бюджету”, – повідомили в прес-службі.

Це питання вирішуватиметься на позачерговому засіданні Фонду, яке відбудеться 26 листопада.

Раніше у Фонді заявили, що з 20 листопада 2019 вимушено призупинили перерахування коштів для виплати матеріального забезпечення застрахованим особам, зокрема, лікарняних і допомоги по вагітності та пологах. “Фінансування тимчасово не здійснюється у зв’язку з закінченням кошторисних призначень за вказаним напрямом, які були затверджені бюджетом Фонду”, – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, для відновлення виплат необхідно внести зміни до бюджету Фонду на 2019 рік.

Однак в Міністерстві соціальної політики повідомили, що інформація про припинення виплати лікарняних і допомогипо вагітності та пологах, не відповідає дійсності.

За даними міністерства, за станом на 20 листопада залишки на рахунку Фонду становлять 429,4 млн грн, що є достатнім для проведення необхідних виплат в поточному місяці. При цьому надходження до Фонду формуються щодня зі сплати єдиного соціального внеску роботодавцями.

“Однак, “новий” керівник фонду Євген Баженков, якого минулого тижня Печерський суд Києва поновив на посаді і який був зареєстрований державним реєстратором навіть без повного тексту судового рішення в той же день, призупинив виплати”, – йдеться в заяві.