Олексій Гончаренко на своїй сторінці у фейсбуці вкотре написав “викривальний” пост про Володимира Зеленського.

Друзі, ви розумієте, Зеленський не тільки не закінчив війну. Він ще й відкрив другий фронт ― проти власного народу!

Зараз, коли “епоха бідності” плавно перейшла в “головне вижити, а там якось вирулимо”, в країні просто небезпечно жити. Росія продовжує вбивати військових. Волонтерів та опозицію переслідують. Бюджетна діра скоро поглине нас повністю. Грошей заробити нема можливості. Виїхати закордон тепер лише з дозволу “пана” прем’єра. Всіх чекає не 4000 доларів зарплати, а 4 тисячі на будівництві пірамід для великого фараона Зе.

Хоч Зеленський і красувався перед літаком “Мрія”, медики так і не отримали засобів захисту. Ні масок, ні халатів, ні окуляр, нічого. Все своїми силами і силами не байдужих людей. Серед тих, хто захворів, кожен п’ятий медик! І зарплату отримали нижчу в три рази, а не надбавку у 300%. Ще не ясно від чого вони загнуться швидше.

Лише “слугам” живеться добре живеться. Це для них закінчилась “епоха бідності”. Обман і мародерство на людській біді ― це їх стихія. Продавати маски коли в країні дефіцит. Гуляти в своїх ресторанах коли всі інші закриті. Продавати посади і тобі за це нічого не буде. Продавати країну Росії і тобі за це також нічого не буде.

Українці обурені: “Який дешевий і гнилий піар!”, “Огидно дивитися на гучні заявви Гончаренка, Порошенківський слуга”, “Маразм міцнішає”,”цей Гончаренко сам собі вирок підписує”, “Ненависть засліпила”